About Us

Our advantages

Lowest prices You will not find better

Highest quality You will not find better

Quick and easy reservation You will not find better

We speak in six languages You will not find better

Comfortable transportation You will not find better

Jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki.

Naszą firmę tworzą młodzi ludzie dla których turystyka stała się sposobem na życie. Dzięki temu wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Zajmujemy się obsługą wycieczek do najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Krakowie oraz jego okolicy. Naszą specjalizacją są głównie wycieczki do byłego Obozu Koncentracyjnego KL Auschwitz, zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce, wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast górskich w Polsce – Zakopanego oraz usługi związane z transportem z podkrakowskiego lotniska Balice do Krakowa.

Oferta Comfort Tours Cracow jest bardzo bogata i znajdziecie w niej najciekawsze atrakcje związane z Krakowem – Szalona podróż trabantem do Nowej Huty, zwiedzanie Krakowa z najlepszymi przewodnikami w języku wybranym przez Ciebie, wycieczki rowerowe po Krakowie, Fabryka Oskara Schindlera, Rejs statkiem po Wiśle. Jak również najciekawsze miejsca w okolicy Krakowa – Ojcowski Park Narodowy, Ekscytujący spływ Dunajcem, Częstochowa – Jasna Góra, Wadowice – wycieczka śladami Jana Pawła II, Opactwo benedyktynów w Tyńcu…

Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Waszych potrzeb. Jeśli masz ochotę na cos czego nie ma w naszej ofercie? Planujesz zorganizowanie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w Krakowie? Masz swój własny plan zwiedzania? Chcesz odkryć historię swoich przodków?

Skontaktuj się z nami, zrobimy wszystko abyś był zadowolony !
Numer rezerwacji dostępny 24 godziny na dobę – 793 719 827.

Certyfikaty

Partnerzy