Spływ Kajakowy w Nowej Hucie

Ocena:
5/5 Liczba głosów: 1

Zarezerwuj wycieczkę

Najniższe ceny

Najwyższa jakość

Szybka i łatwa rezerwacja

Zarezerwuj wycieczkę
Promocja -10%
277.78
250

Informacje

Czas trwania

3 godziny

Akceptowane kupony

papierowe lub elektroniczne

Natychmiastowe

potwierdzenie

Odbiór i dowóz

Odbiór z miejsca zakwaterowania lub innej preferowanej lokalizacji w Krakowie.

W skrócie

Spływ kajakowy Dłubnią w Nowej Hucie jest naprawdę możliwy. Bo choć Nowa Huta nie kojarzy się z kajakami to można tutaj zorganizować prawdziwy, ciekawy i pełen przygód spływ kajakowy rzeką Dłubnią aż do Wisły i to dla całej rodziny.

Zwiedzanie

Przez Nową Hutę przepływa prawdziwie jurajska rzeka – Dłubnia z przewężeniami, meandrami i bystrzynami. To zaskakujące, że pomimo tego, że Dłubnia przepływa przez sam środek Nowej Huty nadal zachowuje swój pierwotny dziki charakter, nadal jest bliska przyrodzie i wciąż zachwyca.

W trakcie spływu możecie spotkać wielu nadrzecznych mieszkańców których nawet byście się nie spodziewali, spędzić wspólnie czas w sposób wyjątkowy.

Zdobądź się na Nową Nowohucką Przygodę!

Program:
Zbiórka nad Zalewem w Nowej Hucie skąd rozpoczniemy nasz spływ. (Prosimy o zabranie rzeczy na zmianę na wypadek zamoczenia posiadanych  – rzeczy zostaną zostawione  w busie transportującym kajaki, który dowiezie rzeczy na zmianę do miejsca zakończenia spływu).
– Kajaki własnoręcznie transportujemy nad Dłubnię i wodujemy (są wyjątkowo lekkie).
– Przed zwodowaniem przeprowadzony zostanie instruktarz i sucha zaprawa oraz omówione zostaną zasady bezpieczeństwa.
– Każdy otrzyma kapok i wiosło.

Spływ kajakowy potrwa ok. 2-2,5 godziny.

Przekonaj się sam

Dalej
Cena całkowita:
250 PLN
Gwarancja najniższej ceny
Dalej
Powrót
Spływ Kajakowy w Nowej Hucie
Język wycieczki:
Dorośli
Studenci
Dzieci
Do zapłaty
Kontynuując akceptujesz regulamin i Regulamin serwisu tpay.com.

Opinie klientów

13 lutego, 2020
Everything was wonderful

Everything was wonderful

Oxana , Netherlands

Po zakończeniu spływu – czas wolny – można zabrać kocyki, własny prowiant, na miejscu będzie grill z którego uczestnicy spływu będą mogli skorzystać i upiec zabrane ze sobą kiełbaski – będzie można je zostawić w lodówce w busie – opiszcie je swoim nazwiskiem!

Na miejscu również jest dostępne miejsce do ewentualnego przebrania i ubikacja.

Czy spływ kajakowy Dłubnią jest dla mnie?

Na to pytanie będziecie mogli odpowiedzieć sobie po przeczytaniu przesłanej opinii jednego z uczestników – gorąco polecamy – Dłubnia Spływów Pigułka

Jak się przygotować: wygodny sportowy strój (jeśli ktoś posiada zachęcamy do ubrania piankowego), kask (to zawsze dobry pomysł). Obuwie wiązane (nie klapki!) stare trampki nadają się idealnie.

Elektronika: telefony i inne gadżety uczestnicy zabierają na własną odpowiedzialność – warto zabezpieczyć je umieszczając w wodoodpornym opakowaniu/woreczku.

Odwołanie spływu: Spływ odwołamy jeśli tylko wystąpi bezpośrednie zagrożenie dla uczestników imprezy m.in. gdy będzie burza z wyładowaniami atmosferycznym lub podwyższony stan wody w rzece. Znajdujemy się bezpośrednio nad Dłubnią stąd też mamy wgląd do aktualnego stanu pogody i wysokości wody w rzece.

Jeśli zapadnie decyzja o odwołaniu spływu wszyscy uczestnicy zostaną o tym fakcie powiadomieni telefonicznie. Zwykły deszcz nie jest powodem do odwołania spływu.

Przyjedź na spływ rowerem! Jeśli chcesz przyjedź na spływ kajakowy własnym rowerem – możemy go zabrać przyczepą kajakową na metę spływu kajakowego (na Twoją odpowiedzialność).

Certyfikaty

Partnerzy