Transport

PRZEWOZY KONFERENCYJNE
KRAKÓW

Planujesz organizację konferencji w firmie i poszukujesz transportu na najwyższym poziomie? – zapraszamy do zapoznania
się z naszą ofertą

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, czas, miła obsługa oraz komfort jazdy

Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody osobowe, vany orz busy. Wszystkie pojazdy są nowoczesne, klimatyzowane, a nasi kierowcy zapewnią spokojną oraz bezpieczną podróż.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zapewni komfortowy przejazd na organizowane wyjazdy konferencyjne, zapraszamy do obejrzenia naszych samochodów w galerii lub osobiście w Krakowie. Specjalizujemy się w transporcie osób na terenie całego kraju jak również za granicą. Zapewniamy Państwu profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Naszym dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny wynikające z indywidualnego podejścia do każdego klienta, również w naszej ofercie zapewniamy rabaty już dla stałych klientów. A nasze ceny zawsze można negocjować!

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta dlatego Nasi klienci chętnie wracają do Nas.

Komfort podróży na wyjazdy konferencyjne jest istotnym czynnikiem całego wyjazdu. Dlatego warto to powierzyć profesjonalistom takim jak My. Na Państwa życzenie zapewniamy również podczas wyjazdu wybraną muzykę oraz ubiór kierowcy.

PRYWATNY KIEROWCA

Potrzebujesz transportu dla jednej, dwóch lub trzech osób? Skorzystaj z usługi „Prywatny kierowca”, w której oferujemy przejazd Skodą Octavia wraz z obsługą kierowcy biegle władającego językiem angielskim.

MINIVAN NA WYŁĄCZNOŚĆ

Lubisz mieć więcej miejsca? A może w Twojej grupie jest więcej niż 3 osoby? Skorzystaj z przejazdu komfortowym minivanem marki Opel Vivaro, który
mieści aż 8 osób oraz kierowcę.

WIĘKSZE GRUPY

Jest Was wielu i chcecie podróżować wszyscy razem? Oferujemy przejazd Sprinterem Mercedes-Benz, w którym wygodnie podróżować mogą aż 22 osoby
+ kierowca i ewentualnie pilot podróży.

OBSŁUGA TRANSPORTOWA KONFERENCJI

OBSŁUGA TRANSPORTOWA EVENTÓW

Wyjazdy firmowe

DODATKOWE RABATY
dla stałych klientów

Zapraszamy wszystkie
firmy do współpracy

Kontakt

Wyjazdy firmowe

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej oraz kompleksowej usługi związanej z wynajmem samochodów wraz z kierowcą na wyjazdy firmowe w Krakowie zapraszamy
do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako firma transportowa świadczymy usługi
dla małych, średnich oraz dużych firm poszukujących odpowiedzialnego przedsiębiorcy z zakresu transportu osób
na terenie całego kraju.

Z nami poznają Państwo nową jakość podróżowania! Zapewniamy kompleksowe usługi według Państwa życzenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde kolejne zlecenie jest dla nas wyzwaniem dlatego jesteśmy przygotowani! Nasi kierowcy zawiozą Państwa na miejsce.

Obsługa transportowa koferencji i eventów

Mamy doświadczenie w obszarach:

 • Corporate Hospitality
 • Spotkania biznesowe
 • Projekty PR
 • Wydarzenia
 • Wystawy
 • Konferencje
 • Obsługa dyplomacji
 • Wydarzenia sportowe i kulturalne

Turystyka biznesowa

Nasz tabor obejmuje szereg samochodów dostosowanych do Państwa potrzeb. Transport na wyjazdy firmowe nie będzie już problemem. Nasze pojazdy są nowoczesne, komfortowe oraz w pełni sprawne technicznie – podlegają ciągłym kontrolom przed każdym wyjazdem a nasi kierowcy zapewnią bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Zabierzemy Państwa w każdy zakątek Polski jak również Unii Europejskiej.

Do każdego klienta jak również usługi podchodzimy indywidualnie dlatego zapraszamy do skorzystania
z niezobowiązującego formularza, który pozwoli Nam na dokładne wyliczenie usługi. Również u Nas przed podjęciem ostatecznej decyzji istnieje możliwość wcześniejszego oglądnięcia pojazdów!

Zapraszamy wszystkich chętnie Ci pomożemy

  Certyfikaty

  Partnerzy